Kwiaciarnia "Dzika orchidea" Monika Szubert

Rynek Nowosolna 12, 92-703 Łódź

Kontakt

(42) 648 48 06
506-067-422

Godziny otwarcia

Pon.- Pt. 9:00-18:00
Sob.- 9:00-15:00 Ndz. - 10:00-14:00

Bukiety — piękna i naturalna ozdoba każdego domu

Bukiet kwiatów to bardzo prosta, a jednocześnie niezwykle urocza dekoracja każdej przestrzeni. Z powodzeniem ozdobi wnętrze domu czy biura. Świeże, sezonowe to gwarancja miłej i przytulnej atmosfery, warto więc otaczać się nimi. Rośliny w naszym otoczeniu łagodzą napięcia i wprawiają nas w dobry nastrój, bez względu na nasz wiek czy płeć.

Wykonywane przez nas bukiety to dzieła sztuki, które ozdobią każde wnętrze. Będą także świetnym upominkiem dla kogoś bliskiego. Wszystkie tworzymy w oparciu o wytyczne klienta. Korzystamy z roślin sezonowych, wykorzystujemy także ciekawe dekoracje, stosowne do okazji oraz pory roku za oknem. Dzięki temu nasze wyroby emanują naturalnym pięknem i urokiem.

Bukiet pięknych kwiatów to świetny pomysł na dodatek do prezentu lub sposób na sprawienie drugiej osobie przyjemności, nawet bez okazji. Warto je sobie wręczać, ponieważ mają one ogromną moc. Czasem zastępują skomplikowane słowa i zawiłe tłumaczenia. Co więcej, ich obecność w domu sprawia, że przestrzeń wygląda jeszcze ładniej, a my czujemy się w niej znacznie lepiej.