Kwiaciarnia "Dzika orchidea" Monika Szubert

Rynek Nowosolna 12, 92-703 Łódź

Kontakt

(42) 648 48 06
506-067-422

Godziny otwarcia

Pon.- Pt. 9:00-18:00
Sob.- 9:00-15:00 Ndz. - 10:00-14:00

Ogrody

Kto z nas nie marzy o wypielęgnowanym ogródku, w którym można schronić się po dniu pełnym zajęć i obowiązków? Pomagamy spełnić to pragnienie! W ofercie naszej kwiaciarni znajdziecie Państwo kompleksową usługę doradztwa oraz realizacji przestrzeni ogrodowej. Dotyczy to zarówno stref prywatnych, jak i siedzib firm czy punktów usługowych, które dysponują częścią zieloną.

Ogród to przestrzeń, która potrafi zachwycać i nieść ukojenie w trudnych chwilach. Aby jednak stał się on naszą oazą i miejscem wyciszenia, trzeba go najpierw odpowiednio zaplanować oraz wykonać niezbędne prace. Pomagamy Państwu na każdym etapie realizacji tego marzenia. Tworzymy projekt w oparciu o indywidualne wytyczne oraz naturalne uwarunkowania terenu. Każda przestrzeń jest bowiem inna pod względem ukształtowania, warunków glebowych czy nasłonecznienia. Wszystkie te czynniki należy wziąć pod uwagę, zanim powstanie wymarzony ogród.

Jeśli marzy się Państwu własny ogród, w którym z przyjemnością będziecie spędzać czas, warto przyjść z tym do nas! Wykonujemy nie tylko projekty, ale i pełne realizacje. Świadczymy również usługi doradztwa. Jeśli macie już swoją oazę, ale potrzebujecie dodatkowych porad czy wskazówek, także i w tej kwestii możecie liczyć na naszą pomoc. Kochamy naturę i staramy się swoją pasją zarażać innych!