Kwiaciarnia "Dzika orchidea" Monika Szubert

Rynek Nowosolna 12, 92-703 Łódź

Kontakt

(42) 648 48 06
506-067-422

Godziny otwarcia

Pon.- Pt. 9:00-18:00
Sob.- 9:00-15:00 Ndz. - 10:00-14:00

Kosze okolicznościowe - to zawsze doskonały prezent

Kwiaty od zawsze działały lepiej niż słowa. Nie bez kozery używa się ich, by powiedzieć “kocham” albo wyrazić swoją sympatię do drugiej osoby. Stanowią też wspaniałą dekorację, która ozdabia nasze domy, miejsca pracy czy inne przestrzenie, w których przebywamy. Mogą być również doskonałym prezentem.

Kosze okolicznościowe to świetny sposób na obdarowanie bliskiej osoby. Kwiaty wspaniale nadają się bowiem do tego, aby sprawić komuś przyjemność. Wykonywane przez nas kosze mogą przybierać różne formy i wersje tematyczne. Na życzenie klienta możemy stworzyć kosz ze słodkościami albo innymi smakołykami. W zależności od okazji oraz zapotrzebowania stworzymy dla Państwa wyjątkową dekorację, składającą się z samych kwiatów lub z wybranej aranżacji.

Taka kompozycja może być ozdobą domu lub mieszkania, nawet wtedy, gdy zjemy już jej zawartość. Warto dodać, że korzystamy z roślin sezonowych, a nasze aranżacje zawsze dopasowujemy do pory roku oraz okazji, z której tworzymy daną kompozycję. Nie tylko prezentuje się ona pięknie. Cechuje ją również wysoka trwałość, która sprawia, że kosz okolicznościowy długo będzie gościł w domu obdarowanego.