Kwiaciarnia "Dzika orchidea" Monika Szubert

Rynek Nowosolna 12, 92-703 Łódź

Kontakt

(42) 648 48 06
506-067-422

Godziny otwarcia

Pon.- Pt. 9:00-18:00
Sob.- 9:00-15:00 Ndz. - 10:00-14:00

Komunie — drobny bukiecik czy strojny wianek?

Kwiaty towarzyszą nam przy wielu okazjach. Są też nieodłącznym elementem różnego rodzaju uroczystości, na przykład Komunii Świętej. A z racji tego, że trend dziewczęcych sukienek przypominających suknie ślubne powoli odchodzi w niepamięć, rośliny zastępują strojne i skomplikowane fasony.

Dziewczynki przystępujące do Komunii Świętej, chętnie wybierają niewielkie bukieciki lub wianki wykonane z naturalnych, świeżych kwiatów. Niekiedy decydują się również na opaski na nadgarstek ozdobione roślinami. To piękne dekoracje, które nie tylko uświetnią ten dzień, ale również podkreślą pełną uroku dziewczęcą stylizację. To ten rodzaj dodatku, który może sprawić, że nawet najprostsza sukienka będzie wyglądać jak najbardziej strojna kreacja. Warto więc postawić na w komunijnych strojach.

Kwiatowe dekoracje na Komunię Świętą wykonujemy na indywidualne zamówienie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno bukieciki, jak i wianki oraz bransoletki. Na życzenie realizujemy także kwiatową oprawę uroczystości rodzinnych, które zwykle odbywają się po ceremonii kościelnej. Eleganckie dekoracje z pewnością podkreślą niezwykły charakter tej okazji.