Kwiaciarnia "Dzika orchidea" Monika Szubert

Rynek Nowosolna 12, 92-703 Łódź

Kontakt

(42) 648 48 06
506-067-422

Godziny otwarcia

Pon.- Pt. 9:00-18:00
Sob.- 9:00-15:00 Ndz. - 10:00-14:00

Dekoracje świąteczne - Boże Narodzenie — magia zimowej aury!

Święta Bożego Narodzenia to niezwykle magiczny okres. Wiedzą o tym zarówno duzi, jak i mali. Co roku staramy się, aby oprawa tego wydarzenia wyglądała wyjątkowo. Dzięki niej bowiem do naszych domów wkrada się magia i przytulna atmosfera.

Mało jest takich osób, które potrafią się oprzeć dekoracjom z gałązek świerkowych, suszonych pomarańczy i przypraw. Niewielu jest takich, którzy nie są podatni na urok palących się świec i niespiesznych wieczorów spędzanych w gronie rodziny i przyjaciół. Aby jeszcze lepiej oddać klimat, który towarzyszy Gwiazdce, tworzymy oryginalne i niezwykłe dekoracje.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo piękne stroiki na stół, oraz takie, które można powiesić na drzwiach wejściowych. Wybieramy tylko naturalne dodatki. Większość naszych aranżacji powstaje ze świeżych kwiatów i roślin. Dzięki temu nie tylko pięknie się one prezentują, ale również roztaczają wokół siebie doskonały aromat. Święta Bożego Narodzenia z pewnością będą pełniejsze z odpowiednimi dekoracjami, które pozwolą nam wczuć się w ten niezwykły nastrój i magiczny klimat.