Kwiaciarnia "Dzika orchidea" Monika Szubert

Rynek Nowosolna 12, 92-703 Łódź

Kontakt

(42) 648 48 06
506-067-422

Godziny otwarcia

Pon.- Pt. 9:00-18:00
Sob.- 9:00-15:00 Ndz. - 10:00-14:00

Florystyka ślubna - Bukiety ślubne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór bukietów ślubnych, ale nie tylko! Jako że trendy ślubne zmieniają się z każdym rokiem, my także idziemy z duchem czasu. Przyszłym Pannom Młodym proponujemy wiele różnych rozwiązań, od tradycyjnych kwiatowych kompozycji, aż po staropolskie wianki.

Bukiet, lub inna kwiatowa ozdoba Panny Młodej, to nieodłączny element ślubnej stylizacji. Kompozycja florystyczna stanowi ozdobę samą w sobie i czasem może zastąpić biżuterię lub inne dodatki. Dlatego jest to tak ważna część, która musi się idealnie komponować z całością. Aby to się udało, dodatek ten musi być dokładnie przemyślany, a także niezwykle starannie wykonany. Dzięki nam ten kluczowy element będzie przepiękną i spójną częścią wyglądu Młodej Pary.

Nasza przygotowuje kompleksowe zestawy , , bukieciki do butonierki, a także dekoracje dla druhen. Realizujemy również mniej standardowe zamówienia, zgodnie z życzeniem naszych klientów. Nasze kompozycje są trwałe i wyjątkowe, aby w pełni uświetnić wyjątkowy dzień zaślubin.