Kwiaciarnia "Dzika orchidea" Monika Szubert

Rynek Nowosolna 12, 92-703 Łódź

Kontakt

(42) 648 48 06
506-067-422

Godziny otwarcia

Pon.- Pt. 9:00-18:00
Sob.- 9:00-15:00 Ndz. - 10:00-14:00

Dekoracje świąteczne - Dekoracje okolicznościowe - dobre na każdą okazję!

Mimo stałych pozycji świąt w kalendarzu każdy z nas ma również swoje własne okazje i powody do celebrowania — urodziny, imieniny, rocznice. Dbamy o to, aby żadne z nich nie umknęło niezauważone i miało odpowiednią oprawę. Zgodnie z zasadą siły oddziaływania kwiatów i roślin, staramy się, aby nasze aranżacje odpowiadały na potrzeby naszych klientów i uświetniały wszystkie ich ważne imprezy i spotkania.

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów. Nasze kompozycje powstają dla Państwa i nie ma takiego życzenia, którego nie postaramy się spełnić. Najpierw uważnie słuchamy, a następnie czarujemy z kwiatów niesamowite bukiety oraz inne projekty. Na Państwa życzenie możemy wykonać niemal dowolną aranżację, na przykład jako oprawę urodzinowej imprezy lub chrzcin.

Warto pamiętać, że z kwiatów można wyczarować prawdziwe cuda. Można je dowolnie aranżować, dopasowując do różnych okoliczności i okazji. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam wykonywać najróżniejsze kompozycje, które cieszą oko i idealnie komponują się z przestrzenią.