Kwiaciarnia "Dzika orchidea" Monika Szubert

Rynek Nowosolna 12, 92-703 Łódź

Kontakt

(42) 648 48 06
506-067-422

Godziny otwarcia

Pon.- Pt. 9:00-18:00
Sob.- 9:00-15:00 Ndz. - 10:00-14:00

Florystyka żałobna - Wieńce — godne pożegnanie zmarłego

Wieńce pogrzebowe to bardzo klasyczne i często wybierane przez żałobników rozwiązanie. Najczęściej przybierają one klasyczną i elegancką formę, która wpisuje się w okoliczności wydarzenia. Zamawiane są przez całe rodziny lub grupę osób, które właśnie w ten sposób chce wyrazić swój żal wobec odejścia zmarłego.

Kolorystykę oraz formę wieńca dopasowujemy każdorazowo do oczekiwań klienta. Dominują jednak ciemne lub białe odcienie kwiatów i dodatków. Staramy się, aby nasze kompozycje powstawały w oparciu o rośliny sezonowe, aby wykonany wieniec stanowił elegancką, ale jednocześnie naturalną oprawę pogrzebowych uroczystości.

Nasze kompozycje w piękny sposób mówią “żegnaj” w imieniu żałobników. Wykonujemy je z najwyższej jakości materiałów, aby, oprócz odpowiedniej estetyki, charakteryzowała je również trwałość. Bywa bowiem, że wieniec musi przebyć długą drogę, zanim ukwieci miejsce ostatecznego spoczynku zmarłego. Dlatego właśnie nasze wyroby mają spójną konstrukcję, aby prezentowały się cały czas stosownie do okoliczności.