Kwiaciarnia "Dzika orchidea" Monika Szubert

Rynek Nowosolna 12, 92-703 Łódź

Kontakt

(42) 648 48 06
506-067-422

Godziny otwarcia

Pon.- Pt. 9:00-18:00
Sob.- 9:00-15:00 Ndz. - 10:00-14:00

Dekoracje - Flower Box

Nie od dziś wiadomo, że mają ogromną moc oddziaływania na ludzkie nastroje i uczucia. Towarzyszą nam zarówno podczas ważnych uroczystości, jak i na co dzień, przy zwykłych aktywnościach. Nie sposób wyobrazić sobie bez nich istotnych chwil w naszym życiu. Ich magia polega bowiem na tym, że potrafią łagodzić spory i trudne relacje międzyludzkie.

Flower Box to nowy trend we florystyce, który z każdym rokiem zyskuje coraz większą rzeszę fanów. Kwiaty w pudełku to dość trwała dekoracja, która może zdobić wnętrze domu, biura, a nawet salonu usługowego. Jako nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego bukietu może również stanowić pomysł na prezent z okazji urodzin czy innej okazji.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo piękne Flower Boxy. Na życzenie klienta wykonujemy je w pudełkach lub innych naczyniach, które podkreślą niezwykłą estetykę tej dekoracji. Można je także wzbogacić o kosz ze słodyczami lub butelkę dobrego alkoholu. Będą wówczas tworzyć harmonijny zestaw, nie tylko bardzo ładny, ale również bardzo smaczny.